poznajmy się bliżej

Nazywam się Justyna Janicka-Ciesielska, jestem lekarką w trakcie rezydentury z pediatrii, obecnie pracuję w Klinice Pediatrii, Gastroenterologii, Alergologii i Żywienia Dzieci GUMED, gdzie opiekuję się małymi Pacjentami, a także uczę przyszłych lekarzy. Od zawsze chciałam zostać lekarzem, nie wyobrażam sobie siebie w innej pracy. Wybrałam specjalizację z pediatrii, bo lubię kontakt z dziećmi, a każdy pacjent, któremu udało się pomóc to dla mnie ogromna satysfakcja. Dużo czasu poświęcam na zdobywanie nowych umiejętności i aktualizowanie swojej wiedzy, żeby jak najlepiej pomagać pacjentom. 

Oprócz pediatrii interesuję się tematyką związaną ze zdrowym stylem życia, zdrowiem psychicznym, żywieniem i aktywnością fizyczną. Pozwala mi to w sposób holistyczny spojrzeć na pacjenta. Jestem certyfikowaną specjalistką Medycyny Stylu Życia oraz posiadm certyfikację Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością. Należę do Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego i Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia. 

W wolnym czasie lubię spacerować, najlepiej w poszukiwaniu fajnych kawiarni i restauracji z pysznym jedzeniem. Staram się być na bieżąco z nowościami kinowymi, a moje ulubione kina to te małe, kameralne, gdzie na seans można zabrać herbatkę i kawałek ciasta 🙂 Poza tym wszędzie robię mnóstwo zdjęć, lubię pływać, jeździć rowerem i jestem kociarą.